| Carmen9308 a întrebat:

Cum se face ca femeile romance sunt printre cele mai frumoase femei din lume, pe cand barbatii romani sunt printre cei mai urati din lume?
Din moment ce impartasim aceleasi gene nu ar trebui sa fim egali in frumusete? Marea majoritate a romanilor sunt foarte urati, pe cand marea majoritate a romancelor sunt frumoase. De ce?
In alte tari precum Germania, Marea Britanie, Italia, Canada avem atat femei frumoase cat si barbati frumosi.

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Hahaha romanii nu sunt printre cei mai urati, uite-te la arabi, albanezi etc iar in Germania, Uk, Italia femeile nu sunt frumoase! Nu stiu de unde ai scos chestia asta.

| AtateaConditii a răspuns:

Nu am observat si nici nu am facut un sondaj. Eu cred ca femeile sunt mai frumoase deoarece exista MACHIAJE; GENE FALSE; PAR FALS; SILICOANE etc. Sa vezi o femeie fara machiaj si fara haine mulate sa vedem ce mai zici.

| RAY a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia asta? si ce daca sunt oamenii urati ei nu merita sa traiasca? eu personal observ ca multe fete sunt frumoase si baieti draguti (nu sunt gay/bi ) parere neutra nu tin partea nimanui, fiecare e frumos in felu lui, de multe ori ala urat cum spui tu isi arata bunatatea si ala frumos nu te baga in seama, respecta si vei vi respectat

| ascovit a răspuns:

Frumusetea e subiectiva!

| KilluaZoldyck a răspuns:

Nu-mi pasa atata timp cat sunt frumos.