| anonim_4396 a întrebat:

Cum se scoate un id din ignor?

31 răspunsuri:
| dulshe a răspuns:

Prima data dai click pe Messenger, dupa la preference, ignore list si acolo dai click pe id-ul la care i-ai dat igg si ii dai remove.

| Diana0987 a răspuns:

Intrii acolo sus in messenger te duci pana la preferences 2*click cauti in stanga ignore list dai click pe pers care vr sa o scoti si dai remove apoi dai ok sper ca ti-am fost de folos.

| darkhell217 a răspuns:

Intri in lista de messenger, dai apoi sus click unde scrie messenger, apoi dai la Prefences, apoi dai la ignore list, si dai click pe persoana respectiva, apoi remove si ok

| Dove a răspuns:

Moah ati ajuns sa fiti total off si sa faceti mistouri de c****, raspunsul l-ai primit la primele 3 posturi.

| greg a răspuns:

Messenger/preferences/ignore list/click "id"/remove/ok

| dyddyyyx18 a răspuns:

Messenger/preferences/ignore list

| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Messenger/preferences/ignore list/click "id"/remove/ok si l-ai scos!

| andre2726 a răspuns:

Fffffff usor intri la lista de ignor si il scoti

| Selena a răspuns:

Messenger/preferences/ignore list

| andreea1523 a răspuns:

Dai sus unde scrie Messenger,. Dupaia Preference si ignore List si dupa aia Remove...,,
Fundaaa?>; d

| cristi1995 a răspuns:

Dai click in bara de sus unde scrie messenger si apoi apare o lista si dai click pe preferences apoi iti apare o lista in partea dreapta si ai acolo ignore list cauti idul pe care vrei sal scoti de la ignore si apoi dai remove(e o casuta langa lista cu idurile ignorate)si apoi daca vrei sai dai add cauti idul acolo unde scrie "type some contact informations"daca il gasesti dai dublu click pe el si apoi mai sus un pic in stanga sunt doua casute :una cu ignore usser si una cu add user si dai pe cea cu add user.gata astai tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador. fluturashi_denisa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da bine messenger/preferences/ignore list
dar daca nu-mi apare nimic la ign si eu am 20 ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blue_eyes_simy49

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc mult!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall vreau sa stiu cum se descarca metin2tim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am facut aasa cum ati scris voi am dar remove dar degeaba ca tot la ign mi le arata... ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusssshhhhhhhhhhhhhhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Messenger/preferences/ignore list/click "id"/remove sh ok cine vrea id meu e Barbie_my_Barbie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Messenger/Preferences/Ignore list/selectezi Id si dai Remove/Ok/Apply

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti zic eu. te impusti si revii in urmatoarea viata ca aici esti in urma...laughing)). dj franobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se scoate un id din ignor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alyn_stelistu77

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gherghelucamihai

| rus a răspuns:

Hanar n-am

| ale4x97ul a răspuns:

Dai sus unde scrie Messenger,. Dupaia Preference si ignore List si dupa aia Remove...,,

| lusyndra a răspuns:

Pai il introduci din nou