| denisa03 a întrebat:

Cum sterg o pagina facuta pe facebook? de exemplu ca papagali vorbitori, pastila de ras etc? am facut o pagina pe nume H.I.M si nu o mai vreau ca deja am o pagina Liga Amuzament [Ro] facuta de ieri.

Răspuns Câştigător
| Denisika17 a răspuns:

Dai la edit page, dupa la manage permissions, iar jos va scrie delet H.I.M... in 14 ile pagina ta se va sterge automathappy sper ca ti-am fost de folos:X:X te puphappy:X:*:*

5 răspunsuri:
| Hikari a răspuns:

Buna.
Intri la contul meu sus in dreapta, apoi intri la setarile contului iar apoi la securitate si apesi pe dezactivare.
Succes!

| XxRoyalxX a răspuns:

Nu intri pe ea deloc in termen de un an se va sterge automat

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Ii dai la edit page-->manage permissions--> si jos de tot vei vedea Delete H.I.M
Sper ca te-am ajutat big grin

| Changes a răspuns:

Edit Profile-Manage permissions (jos pe pagină apare Delete H.I.M)

| Denisika17 a răspuns:

Dai click pe pagina H.I.M dupa cei da la edit page, dupa la manage permissions, iar jos va scrie delet H.I.M... pagina ta se va sterge in 14 zilehappy sper ca ti-am fost de folos happy:X te pup:*