| AndreeaFarasperante a întrebat:

Cum stergi un prieten din lista pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| BiancaBw a răspuns:

Dacă are timeline, sub poza de ''cover'' e o căsuţă cu ''prieteni''. Te duci cu cursorul mouse-ului acolo şi jos de tot zice ''eliminare din listă'' sau ceva de genu'. Dacă nu are timeline, sub prieteni şi sub familie (dacă are familie) sunt câteva rânduri. Printre ele trebuie să fie şi ''eliminare''. Dacă nu ai înţeles, spune-mi pe privat happy

4 răspunsuri:
| MuscaNeagra a răspuns:

Dai pe profilul acelui prieten, si vezi in dreapta ca scrie "Prieteni" si o bifa. click acolo, si o sa vezi ca ultima varianta e "Unfriend/ Sterge prieten". Dai acolo. happy

Alte răspunsuri