| bistriteanul a întrebat:

Cum va pregatiti de Pasti? Ce va propuneti? Ce o sa faceti de Pasti?

Răspuns Câştigător
| tzze a răspuns:

Anul acesta voi avea o logodna si prima zi de Pasti voi fi plecata inca de dimineata pana seara, a 2a zi vor veni cateva rude pe la mine iar a3a zi voi fi gazda si eu, bineinteles ca in noaptea de inviere voi merge sa iau lumina! Apropo, Paste fericit si vacanta placuta!

4 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Family timetongue

| ynna93 a răspuns:

In prima sau a doua zi merg la padure. daca in prima nu merg atunci am sa stau putin pe acasa. apoi prin oras cu prietenu`.tongue

| dsdds a răspuns:

Pe acasa.

| mirondacian a răspuns:

Eu am sa im petrec pastele cu familia in afara de tata pentru ca este in cursa