| d33a a întrebat:

Daca ai hi5 privat si stergi pe cineva de la prieteni, ce-l pe care-l stergi poate sa ti-l mai vada, tinand cont ca el nu te-a sters pe tine?

Răspuns Câştigător
| Ancutsa a răspuns:

Nu, nu mai poate sa iti vada hi5`u din moment ce tu il ai privat :*.

pa`pa! :*

6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Nu poate sa iti mai vada hi5 tinand cont ca l-ai sters de la prieteni si ai hi5 pe privat.happy funda dai?big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu mai poata sa iti vada profilul
pa pa

| Leea1234 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar normal ar fi sa nu-ti mai poata vizualiza profilul!
daca doresti, hai sa facem o proba...trimite-mi solicitare, eu o accept, si apoi te sterg, apoi intra si vezi daca-mi mai poti vedea profilul (al meu tot privat este!)
http://hi5.com/friend/profile/displaySameProfile.do?userid=420539001

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daca tu l-ai sters nu iti mai poate vedea profilul, e ca pe messenger
daca i-ai dat ignore si el inca te mai are nu te mai poate contacta!

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! nu mai poate...si cred ca in mod automat ii "dispari" si tu din lista

| fosa.poplitee a răspuns:

Nu mai poate! Daca il stergi din lista ta, te stergi si tu automat din lista lui