| Crlsti a întrebat:

Daca ati fi stapanii lumii pentru 1 saptamana ce a-ti schimba sa va faceti orasul, tara, lumea mai frumoasa?
(Ideile cele mai originale, amuzante, inventive primesc funda)

Răspuns Câştigător
| Sociopat a răspuns:

Cel mai probabil as organiza ceva festival de muzica si as plati formatiile mele preferate cu 1 milion de dolari sa cante.De asemenea, drogurile usoare+LSD si ciupercile, alcoolul si mancarea ar fi pe gratis.De asemenea, ar fi +18 si la intrare as avea trupe SWAT care sa impuste in cap pe oricine nu are peste 18 ani.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una as da tuturor un loc de munca bun si bine platit, as da case celor sarmani + bani. As face ca lumea sa nu mai faca diferenta de tara si de oras. As construi mai multe spitale/case(pentru nevoiasi). Si as mai taia din politicieni astia prosti. Bafta.

| alexz25 a răspuns:

Tara,si le-as arunca toti banii lor jegosi inapoi ca nu am nevoie de ei, dar m-am saturat de ce se intampla in tara asta

| LiveForNowSpeed a răspuns:

As face tot gratis si as orgaina 100 de zile pe ani ziua topless pentru toata lumea....Sa avem si noi la ce sa ne clatim ochii laughing