| Schoompika a întrebat:

Daca descarc metin2 imi vor intra virusi?

Răspuns Câştigător
| April27 a răspuns:

Nu, nu o să îţi intre că l-am avut şi eu dar acum joc Metin2 United e server privat plzz fundă

17 răspunsuri:
| UnicornulFericit a răspuns:

Buna, depinde de metin2 la metinele oficiale nu cred ca sunt sanse sa iei virusi dar la cele private se prea poate sa te alegi cu 1-2.Descarcal si daca antivirusul detecteaza ceva virus il dezinstalezi...simplu.
Funda pls... O zi buna.

| vladvlad23 a răspuns:

Daca il descarci de pe site-ul official nu. Adica daca il vrei in romana ia-l de-aici : www.metin2.ro. Daca in engleza : www.metin2.uk din Anglia sau www.metin2.com din America

| oBanană a răspuns:

Nu!
Daca descarci de pe site-ul http://www.metin2.ro/main/download totul e OK! FUnda?

| Alexandra009 a răspuns:

Nu nu o sa-ti intra, eu am cont de un an si nu mi-a dat

| BMTHMada a răspuns:

A buna didi! eu sunt madalina. vezi ca am dreptate ti-am zis de mii de ori. bun nu mai conteaza imi dai funda? plss

| Dahliaa a răspuns:

Nu

| MissChocolatte a răspuns:

Depinde de metin, la unele metine da arata virusi, dar la metin2.ro nu cred ca o sa iti apara

| Deiutza_1951 a răspuns:

Nu cred. Eu l-am descarcat si nu miau intrat... funditabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca descarci de pe site-ul oficial Metin2.ro nu iti vor intra, daca descarci de oriunde iti intra.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai girja cum il descari si nu vei avea virusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.metin2.ro sigur nu are virusi nmnoh n-ar avea cum:))

| boy95boy a răspuns:

Nu.
descarca-l cu incredere de pe pagina lor principala
www.metin2.ro

| WarD3n a răspuns:

Nu

| alecs_2454 a răspuns:

Nu

| alecs_2454 a răspuns:

Nu

| SoraluiMartyMartinaMartinuca a răspuns:

Nu.Este bine, totusi, sa ai un program antivirus(iti recomand avast antivirus)

| Craciun_Denis_1990 a răspuns:

Este foarte posibil, deoarece in momentul in care descarci un joc Multiplayer virusii lor pot intra in PC-ul tau (euam patit-o de multe ori, la fel si cativa prieteni ).
Ce te sfatuiesc sa faci :
Descarca metinul de pe site oficial, apoi daca antivirusul detecteaza ceva il stergi!
Eu ajunsesem sa am 800 de virusi in PC de la ro.
Bafta!winking