| zaza675 a întrebat:

Daca maine s-ar termina lumea, care-ar fi lucrurile pe care le-ati face, uitand de moralitate?

6 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Nimic,m-as comporta la fel si as avea aceleasi activitati, mi se pare de c***t sa incerci sa faci ceva ce n-ai face niciodata doar ca stii ca ai muri maine!

| Sociopat a răspuns:

Probabil as umbla in puta goala pe strada si as impusca oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as duce si l-as bate pe Asadow. devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeeiii, tu, tipule, imi place de tine.
A si l-as omori pe retardatul care mi-a facut viata un chin.

| zaza675 explică (pentru anonim_4396):

De ce sa-l omori? oricum il va omori sfarsitul. N-ar fi inutil? Sau vrei sa-l omori in chinuiri si sa vezi asta? laughing)

| NickPop a răspuns:

As vrea sa imi iau adio de pa apropiati... Cred