| RaR a întrebat:

Daca stergi un id de yahoo, se sterg si conturile facute pe alte site-uri cu ajutorul acelei adrese de mail?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conturile raman dar este bine ca inainte sa schimbi adresa de e-mail pe adresa noua. Eu mi-am trimis si e-mailurile pastrate in adresa veche.

| Deliiiia a răspuns:

Depinde de site. La unele iti poate aparea ca adresa ta nu mai este in baza lor de date si sa introduci alta. Pentru orice eventualitate, poti intra de pe conturile tale la setari sa schimbi mailul si apoi poti sterge adresa fara nicio problema.

| Green66 a răspuns:

Nu.

| angemon500 a răspuns:

Nu,conturile raman.

| Ravenborn a răspuns:

Nu cred, dar ori n-o să mai poți intra cu adresa aia ori dacă ți se fură contul sau așa n-o să ai cum să-l recuperezi.