| Georgemy2 a întrebat:

Daca te tai, am inteles ca de obicei cei in depresi, nu toti, se taie la incheieturi, nu-i periculos? poti muri?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, sa stii ca nu e periculos, chiar e recomandatlaughing Normal ca e periculos:o

| ShadoWCrist a răspuns:

Cei in depresie, din pacate, isi fac rau cu mana lor.Intra-devar foarte multi se taie la incheieturi si daca isi ating venele importante, pot muri, desigur.Bafta boy!

| RobertSteaua02 a răspuns:

Ba este periculos si chiar poti muri!

| anonimaaa01 a răspuns:

Pai nu se taie foarte adanc doar se zgaraie pana da sange :-s
Mi se pare o prostie sa te tai... poti rezolva o problema si fara asa ceva.big grin