| cedracumacauti a întrebat:

Daca vorbesc cu o prietena pe mess, si eu merg sa ma intalnesc cu ea, ce sa vorbesc cu ea?
Dar voi la prima intalnire cu persoana iubita ce discutati?

Răspuns Câştigător
| zDafuq a răspuns:

Deci practic te porti normal. Daca nu gasesti subiecte potrivite, nu stiu, faceti o serie de poze(cel mai dragut lucru) laughing apoi, le analizezi si faci comentarii amuzante pe seama lorrolling on the floor)Incearca sa fi amuzant, asa ea nu o sa observe ca esti agitat, sau ma rog, emotionat. Din propria experienta iti zic. :d

3 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

Pai discuta despre ce ai vorbi cu ea daca ar fi pe mess. Doar ca nu ii scrii. Nu te mai agita, subiectele o sa vina de la sine.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Este o problema generala si ai mai auzit deja raspunsurile iar eu ti le voi confirma. Prima data este mai greu pana o sa vezi ca nu este asa greu cum parea, vorbeste tot ce iti trece prin minte, intreab-o orice vrei sa stii despre ea, raspunde-i la intrebari, spune-i si tu despre tine ceea ce crezi ca ar fi bine sa stie, e simplu vorbesti ca si cu un amic cu fata doar ca printre altele ii mai faci si cate un compliment. Bafta!

| mrjohanys a răspuns:

Poti sa vorbesti despre SEX