| anonim_4396 a întrebat:

Dar de ce la jocul de pe Android "Cars Hill Cimb Race" se opreste cand ajungi la alea 2 steaguri in forma de x? Nu se mai poate merge mai departe pe hartile acelea? Am vazut ca ma da din nou, adica cum as fi murit sau as fi dat restart Si daca ajung la acele steaguri ce inseamna, nu mai pot merge mai departe sau trebuie sa reiau din nou acea harta? Cine stie sa-mi raspunda va primi funda!

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Poate se formeaza un bug, din cauza ca telefonul tau e prea slab si nu face fata.
Sau este o eroare a jocului.
Bafta

| Floryn9 a răspuns (pentru LuciWv):

In nici un caz telefonul meu nu este slab, e un Samsung Galaxy S3 mini, e o eroare 100%.