| AneZniP a întrebat:

Dati-mi si mie cele mai amuzante si necunoscute bancuri chiar trebuie sa rad acum ca sunt prost dispusa!

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

Http://absurd.ro/
http://www.bancuri-glume.com/
mai cauta si u site-uri:D

15 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Intra pe acasa.ro,bancuri,sau tasteaza pe Google "bancuri"si razi trei zile.

Abh
| Abh a răspuns:

Se vede ca ai 11 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta care este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu site-uri dar stiu un banc de ce se zice ca caratististii sunt m**sti? deoarece ei cand se bat zic mere (aici trebuia sa mai pun m)uiaaaa si vedeti? s-a dovedit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seful intra in birou:
- V-am spus de atatea ori: in timpul lucrului nu se fumeaza!
Unul din lucratori, uitandu-se la sef:
- Dar cine lucreaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seara, Ion şi Maria se pregătesc de culcare. Ion iese afară să se uşureze. Se întoarce peste câteva minute cu pantalonii uzi. Maria îl întreabă:
- Plouă?
- Nu, bate vântul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face Maria în seara nunţii ca să nu murdărească cearceaful?
Se spală pe picioare. (no offence oameni buni)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine Ion acasă de la oraş şi zice către Maria, hotărât:
- Marie, stinge lumina, trage perdelele şi în pat iute.
- Mă Ioane, da' mai am de lucru.
- Dac-am zis, am zis!
Vede Maria că n-are încotro, se conformeaza. Se pune şi Ion în pat, trage plapuma peste ei şi zice:
- No, acum Marie, să-ţi arăt ce ceas cu fosfor mi-am cumpărat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria îl strigă pe Ion:
- Ioane, hai în casă, că plouă!
- Lasă, stau afară, că plouă şi aici!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ion şi Maria pe terasă. Ion citeşte "Times". La un moment dat, Maria îi spune lui Ion:
- Mă Ioane, vezi că vine ploaia! Acoperă fânul ăla cu ceva, c-o să-l ude!
Ion nu zice nimic şi citeşte în continuare "Times". Începe să picure. Maria se impacientează:
- Mă Ioane, începu ploaia! Pune mâna şi acoperă fânul ăla că-l udă, ce naiba!
Ion n-o ascultă. Plouă, fânul este ud, iar Maria supărată:
- Hai, mă Ioane, dă-o dracului de treabă! A udat fânul şi tu stai şi nu faci nimic!
Ion, tacticos, pune "Times" la o parte şi spune:
- Fă Mario, you have an obsession!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

(ultimul ca fac spam deja) Ion şi Maria în noaptea nunţii. Maria stătea în pat, într-o ţinută sexy, şi îl aştepta pe Ion, care se uita pe fereastră. Aşteaptă ea o jumătate de oră, după care îi spune:
- Hai, mă Ioane, ce faci acolo?
- Stai, fă, că vin acu!
Încă o jumate de oră şi Maria zice:
- Hai, mă Ioane, că te aştept! Sunt numai a ta! Ia-mă!
- Ho, fă, că vin acu, ce te grăbeşti aşa?
Peste încă o jumate de oră, Maria se duce la Ion, supărată:
- Hai, mă, ce naiba faci acolo?
Ion, îngândurat, uitându-se în continuare pe fereastră, spune:
- Fă, Mario, avea dreptate tata că-i frumoasă noaptea nunţii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@abh se vede ca ai 12.tongue
Eu cand sunt prost dispusa, stau retrasa si prefer sa nu vorbesc cu absolut nimeni. Acum, fiecare cum crede de cuviintawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google,, bancuri'' si de acolo iti alegi ce vrei uhwinking

| secretoasa a răspuns:

Cauta pe youtube!