| expertIT a întrebat:

Dati-mi si mie metine private (cu npc de p daca se poate) oricare (sa nu fie in alta limba in afara de engleza si romana) pvp sau pvm sa fie on on on +vreau siteul lui. dau funda pentrucel mai bun

9 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Metin2 Tdl Gaming pe server Alcolici iti faci level si bani de la o negustoare Judy si skiluri P acolo numa sa ai iteme ca esti cel mai bun...

| KidOoNh a răspuns:

Http://metin.tdlgaming.com/ alege alcolici e fain cu kinguri si arme epice la magazin numa trebuie sa-ti faci iteme

| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper ca te ajut.
Am un metin2 cu rate 350 level maxim 105 ultima evolutie beta server nou deschis am level 50 fms la magazine la mobi pica cufere galbene pica metal magic, marmura si alte lucruri la metine pica pietre medalia eroului ceva de genu la ele pica lucrui ce iti vor trebuie daca vei intra pe server numele meu este DarkDevils te voi ajuta cu bani
Site:thertv.mt2.sx/
Sper sa il incerci

| d3viLm1k a răspuns:

Http://4metin.ro/servere-hostate-ip/ aici gasesti peste 1000 de servere metin2:D

Sper ca te-am ajutat. incearca-le pe toate:)

| expertIT explică:

Dami si siteul de la el.

| expertIT explică (pentru AnDrEuTzzzzA_2331):

Prafffffffffff offffffffff offffffffffffff epical offffffffff hameer offfffffffffff tim e praf cu 2 jucatori

| PuFuLeTe123 a răspuns:

Metin2 PvP GM MODE - Eu am gm acolo. Iti garantez ca este fain si merge si swichbootu`. http://www.pvp-metin2.ro/