| Aries90 a întrebat:

Datsi`mi va rog linkuri cu niste modele, idei de desene grafice si abstracte. Multsumesc anticipat. :*

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

O intrebare foarte abstracta
http://www.deviantart.com/

| oz a răspuns:

Ai cautat in imaginatia ta?

| M.madallina a răspuns:

Baga pe google tema pe care vrei sa fie desenele si da pe imagini apoi selecteaza profilul desene grafice

| Maximus_4251 a răspuns:

Si eu am fost si inca mai sunt in situatia ta, adica sunt in cautare permanenta de idei noi care sa le materializez pe hartie. solutia mea este simpla ma inspir din operele altora si incerc pe cat posibil sa fac ceva diferit fata de ei. important e sa devii din ce in ce mai buna, mai originala, mai desavarsita...