| Dana a întrebat:

Dau funda celui care imi raspunde la urmatoarea intrebare:Cum se joaca lady popular? ITi trebui bani ca sa iti faci cont? despre joc...

Răspuns Câştigător
| Florinnaa a răspuns:

Nu.deci tu pur si simplu te loghezihappy. ai o suma de bani si cateva diamante nu stiu cate 8 sau 12.si trebuie sa-ti faci parul, sa-ti cumperi haine, si sa-ti faci apartament +sa ai un iubit.si tot iti consumi din bani. o sa ai si un hobby, asta daca vrei tu.eu am hobbyul de bucatarlaughing. ca sa faci bani trebuie sa joci jocurile de acolo.mai trebuie sa mergi prin oras ca sa alergi, sa citesti, sa faci fittnes, sa mergi la dans, pentru a-ti cauta iubitul. dar iti consumi si putini bani cand mergi la fittnes, la dans.ai priceput?
funda?smug:O3(plss)

1 răspuns:
| Kiduu12 a răspuns:

Nu iti trebuie bani adevarati doar in joc dar nu e cine stie ce.