| radutherap a întrebat:

Dc nu ma lasa sa-mi fac un id pe mess?

7 răspunsuri:
| Essence a răspuns:

Pentru ca probabil exista deja un id cu numele care ti l-ai ales. big grin
Incearca alt nume.
succes whistling

| Mihai03 a răspuns:

Pentru ca deja exista acel id probabil sau pentru ca nu ai completat corect datele.

| LittleDrop a răspuns:

Buna!
Pt a`ti face un id intra pe www.yahoo.com si ai undeva in dreapta sus a ecranului[sub emblema celor de la yahoo] Sing Up. Intri acolo si iti creezi id`ul;).

Sper ca am fost destul de explicita:)

| Deby' a răspuns:

Trebuie sa ai peste 14 ani parcahappy

| Petrika a răspuns:

Cum sa nu te lase? Intra aci https://edit.yahoo.com/......gistration src=maxw
Succes happy

| raluca_8263 a răspuns:

Sincer in ultima vreme yahoo cred ca nu mai merge foarte bine.Si eu am incercat de curand sa imi fac un id si nu a mers. Te sfatuiesc sa mai incerci caci cu siguranta vei reusi.big grin

| Edy_Pavel_1996 a răspuns:

Pe bune acum nici pe mine nu ma mai lasa...straight face