| AndreiPisoias a întrebat:

De ce cand pun o intrebare de exemplu "De unde descarc aia?" membri TPU zic " De pe link-ul asta." si apoi daca mai intreb cum se descarca nu mai raspunde nimeni?

Răspuns Câştigător
| CVane a răspuns:

Nimeni nu stie, nu vor/nu stiu...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa ce ti se da link mai vrei si pas cu pas instructiuni de folosire a calc?

| CinevaNou a răspuns:

Pentru ca mereu apar intrebari noi si lumea e disperata dupa funde smug

| AndreiPisoias explică (pentru CinevaNou):

Pai nu am dat funda decat la ajutor complet dar dadeam funde daca raspundeau a doua oara

| CinevaNou a răspuns (pentru AndreiPisoias):

Ei de unde sa stie asta?laughing majoritatea care intreaba nu mai isi verifica raspunsurile.

| AndreiPisoias explică (pentru CinevaNou):

Aici chiar ai dreptate!

| AndreiPisoias explică:

Era un exemplu sensul intrebarii era de ce utilizatorii TPU nu mai raspund a doua oara.

| AndreiPisoias explică:

Era un exemplu!

| AndreiPisoias explică (pentru CVane):

Nu vor daca au raspuns odata

| CVane a răspuns (pentru AndreiPisoias):

Nimeni nu stie, nu vor/nu stiu...

| AndreiPisoias explică:

Asta stiu in general apare un buton mare DOWNLOAD sau pentru youtube am youtube downloander etc dar nu stiu la unele site-uri.

| AndreiPisoias explică:

GATA am dat funda nimeni nu mai raspunde. Dau un exemplu si toata lumea ca aia, ca nu stiu ceva... TPU e facut sa ajuti oameni nu sa ii judeci!