| IonelaaaS a întrebat:

De ce e asa pasional sarutul in ploaie?

Răspuns Câştigător
| didieu a răspuns:

Pai, e dragut faptul ca celor doi nu le pasa de ploaie ci doar unul de celalalt... P.S. asa cred eu...

19 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Datorita filmelor siropoase unde e aproape imposibil sa nu se sarute careva in ploaie.
Mie nu-mi place sa ma sarut in
ploaie, imi place sa am ploaiea doar pentru mine, sa stau in mijlocul strazii in timpul furtunii...
Of, ma loveste melancolia, afara e ceata...mediul meu perfect de trailove struck (urasc vremea insorita)
Tie dc ti se par saruturile in ploaie pasionale?

| IonelaaaS explică (pentru MadRaven):

Mnu mi se prea pare ..adica eu nu m-am sarutat inca in ploaie, doar 'pe uscat"laughing Dar unele prietene spun ca e foarte frumos, incredibil alea alea

| KodrutZ a răspuns:

Da bine in filme... in realitate, de regula nu e deloc asa, mai ales daca ceaiul cald si patul sint la 30 de minute distanta.

| Seby90 a răspuns:

In ploaie acida, in mod special. E superb, va descompuneti unul in bratele celuilalt.

| Crissstina01 a răspuns (pentru Seby90):

Doamne ce ganduri. rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))

| Seby90 a răspuns (pentru Crissstina01):

Nu? Mi se pare romantic, sa te oferi persoanei iubite trup si suflet, mai mult trup. pasta. de mici.

| Crissstina01 a răspuns (pentru Seby90):

Doamne ajuta. rolling on the floor))))) cand va exista o noua ploaie acida mai bine te ascunzi pe undeva decat sa stai sa te saruti cu gagicuto.

| Seby90 a răspuns (pentru Crissstina01):

Vrei sa te saruti cu mine in ploaie?

| Crissstina01 a răspuns (pentru Seby90):

Nu mersi.

| Seby90 a răspuns (pentru Crissstina01):

Nu stii ce pierzi.

| Crissstina01 a răspuns (pentru Seby90):

No bine da-mi pace. laughing))

| Delicacy a răspuns:

Mie nu mi se pare aşa pasional sărutul în ploaie, mai ales dacă te întrerupe şi un trăsnetlaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e. E ca si un sarut normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
pentru că e romantic, mai ales cu persoana potrivită e superb.
Te pup!

| mariukka a răspuns:

Pentru ca e in ploaie big grin e romantic cred

| razvancena a răspuns:

Probabil din cauza momentului

| ClauditssaCiopiiCiopii a răspuns:

E superb in ploaie love struck

| Madalina_Camen_1998 a răspuns:

E romanic prin simplul fapt. :3