| xSoaked a întrebat:

De ce e atat de multa lume de pe TPU obsedata de Metin2, Lady Popular ( baieteii si fetitele probabil ) si de Geastin Beaver si de copiii disney enervanti?

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da de ce n-ar fi? Sunt jocuri si filme pentru varsta lor! Daca nu mai esti( probabil) copil, ai uitat cum este? Ia sa vedem, tie ce-ti place si cati dintre mambrii TPU sunt de acord cu tine? Spune!

| Artemisia a răspuns:

Cam ciudata faza asta.
Am observat si eu de o vreme ca se pun numai intrebari gen:''Vreau idul lui Justin Bieber si Miley Cyrus'',''Cine stie un site frumos unde as putea sa gases poze frumoase cu Hannah Montana''
Sau ''Cine imi da cont pe Lady Popular care sa fie peste nivelul 8''...etc.
TPU e plin de intrebari de genul asta.
Copiii din ziua de azi folosesc prea mult tehnologia.
Nu mai stiu sa se joace fara sa foloseasca telefonul sau PC-ul.

| Zenithf a răspuns:

Mai, daca tu ai scris Geastin atunci trebuia sa scrii Bivăr nu Beaver. rolling on the floor
Metin2 este tradus, lady popular ii - pai ce ai vrea sa joace fetele, Starcraft si CS ca si tine? Geastin Bivăr - model pentru copii (probabil) cu mintea slabuta. thinking

| xSoaked explică:

Vreau sa zic ca nu am nimic cu viata copiiilor, dar isi pot alege modele mai bune in viata decat bieber si copiii disney sau pot face lucruri mai creative pentru varsta lor decat lady popular si metin2...pentru a-si trai copilaria ( da, sunt adolescenta, dar in copilarie nu stateam cu ochii in lady popular sau dupa hannah montana ) big grin

| Kanpeki a răspuns:

Si eu sunt obsedat de Metin2 laughing si de Naruto tongue

| GabrielaRawr a răspuns:

Da uni copii exagereaza cu jocurile dar eu zic ca unele jocuri sunt amuzante, dar sfatul meu este chiar daca ai devenit adolescenta sa nu uiti de copilarie.(cat despre justin bieber, am o prietena care ie inebunita dupa el, dar mie nu mi se pare cine stie ce.)

| gabor_8975 a răspuns:

Oameni tampiti la cap:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internetul distruge copilaria si face din copii monstri obsedati de jocuri, filme, muzica, retele de socializare si alte tampeni.Copii au mintea frageda si pun botul la orice daca nu sunt supravegiati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt oameni fara o copilarie fericita.