| doru10rapid a întrebat:

De ce nu imi mai merge GTA IV?
cand intru imi zice:
rockstar games social club:
the application has ancounted a fatal error and must close
please restart the application, or contact suppot at:http://support.rockstargames.com/suppot
ce trebuie sa fac? funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu e bun crack-ul (solutie: reinstaleaza jocul sau schimba crack-ul)
2.Ai windows Xp si nu e la zi cu.NET framework (solutie: Instaleaza ultimul update la.NET Framework ...cred ca v4 sau 4.5)
3. Placa video nu are ultimul driver si la pornirea jocului cand detecteaza rezolutia jocului da eroarea aia. (Solutie: instaleaza ultimul driver al placii video iar la executabilul jocului dai in Compatibility TAB, la run as admin si compatibility win xp sp3)