| Ionuţ_Cuc_1995 a întrebat:

De ce trimite facebook-ul automat cereri de prietenie la necunoscuti? sad

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu trimite. Eu nu am patit asa ceva si nu am auzit la nimeni sa fi patit. Cred ca vreun prieten de al tau iti stie parola si trimite in numele tau...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pe bune? Cum ai observat?

| Jipa95 a răspuns:

Este imposibil, sigur esti singurul care sti cunosti parola de fb? Schimba-ti parola, poate ti-o fi aflat-o cineva.

Bft!

| Kampion a răspuns:

Cum sa trimite facebook-ul cereri de prietenii?
Cred ca oameni aia iti trimit cereri. Stai linistit. Si eu am patit. De la multi prieteni cauta la butonul ''Gaseste Prieteni'' si acei oameni te vede si dau Add, Add.
Numai bine!

| Wukii a răspuns:

Cred că cineva îți știe parola.