| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme e plina camera mea de frunic, sunt peste tot! Eu cred ca ies de sub parchet...cu ce as putea scapa de ele?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Exista Raid spuma activ (sau multe alte solutii la farmacia veterinara) pentru furnici si gandaci. Poti sa aplici solutia cu seringa chiar sub parchet (mai ales pe sub plinte) si sigur scapi de ele!

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Sunt substante anti-furnici
numai ca am uitat cum se numeste, am avut si eu.parca killer sau ceva in gen laughing

| Alice1122 a răspuns:

Pai de ce nu incerci cu un sprey anti furnici?

| мαяdυк a răspuns:

Le dai si pe ele cu sprey laughing) xD

| RiRihXd a răspuns:

Foloseste niste insecticide.Sau niste benzi adezivelaughing, pune-le pe jos, si cand o sa iasa o sa se prinda de ele... n-o sa supravietuiasca!happy