| Patrick_7692 a întrebat:

De unde descarc metin2 fun?

Răspuns Câştigător
| denisaa_3658 a răspuns:

Fara virusi de pe site`ul official!
metin2.ro

32 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

De aici : http://www.megaupload.com/? d=CH1SHDCI astepti sa se incarce si dai pe regular downoald si ti-l instalezi! succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da dar cum? ca l-am descarcat si nu apare pe ecrancryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am dat pe site'u ala de la SuperStar si am dat regul; ar dounload dupa aia nu a mai aparut mimicstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da d pe nettt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu aparecrying((((

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ...nusty nici eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cicami spune sa astept 16 orecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei intri pe metin2fun. com
si al iei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si acolo sunt virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde se descarca metin fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe net laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cum a zis some one ala e metin2 us

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vezi o iconita si dai pe ea si dai download client

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu din astea nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde ca l-am descarcat si ni ma lasa a ma joc

| alealexuta a răspuns:

Poi..eu l-am cautat zile in sir si am gasit dar nu a mers..Cine stie imi spune si mie dau si eu Fundahappy

| stiitorul a răspuns:

Lol intra pe site dar mie nu mi-a mers dar mai incearca imi da eroare imi iese din el nu stiu dc

| sukoo a răspuns:

De ce nu te impusti?

| Patrick_7692 explică:

Bine, nu mai scrieti ca l-am descarcat deja!

| gigolocupidon a răspuns (pentru Patrick_7692):

Imi dai si mie saitul depe care l-ai descarcat plyss

| Annutza21 a răspuns:

Draga Patrick nu stiu nici eu ca il caut de cteva luni si nu il gasesc si am sters metin2ro. Vreau neaparat metin2tim!

| alealexuta a răspuns (pentru Annutza21):

Hei..Annutza21..Metin2tim il am dupa saitul official asta e Metin2tim te descuri daca nu imi spui

| danydd34 a răspuns:

Buna,dupa ce ai descarcat metin2 fun ai la "descarcari "in my computer o aplicatie unde scrie "LOGmeINmetin2FUN" sau ceva de genu.Acolo o sa va apara serverul si chanelul pe care vreti sa il alegeti!
P.s:Sa nu stergeti celelalte downloaduri pentru ca nu o sa vi se mai deschida Metin2 FUN.
Cred ca v-am fost de ajutor.

| danydd34 a răspuns:

Buna,dupa ce ai descarcat metin2 FUN trebuie sa intrii la descarcari in "my computer si sa dai click pe aplicatia"LogMeINMetin2fun" sa u ceva de genul acesta.
Acolo o sa va apara serverul, channelul pe care vreti sa il selectati.
P.s:Sa nu stergeti celelalte aplicatii!

| anonim190 a răspuns:

Ia de la ღჩօოჩօղყƙღ ca merge mie mi se descarca in 20 de minute

| Madalin_6336 a răspuns:

Ms Some0ne

| Anonim_3431 a răspuns:

Buna am incercat sa instalez de pe siteul lui SuperStar dar dupa ce am asteptat cam o ora sa se instaleze nu mi-a mai aparut nimic! Cine poate sa ma ajute?

| Voicu_Cristian_1997 a răspuns:

Il iei de pe sait.