| RazvyBoss98 a întrebat:

De unde imi pot downloada jocuri pentru PSP si cum le instalez? Dau funda pentru raspunsul cel mai bun!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe thepiratebay.org
Jocurile de PSP nu se iinstaleaza, se copiaza pe card si atat.

6 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Ca sa poti instala jocuri pe PSP trebuie sa fie in format ISO si sa ai PSP-ul modat altfel nu merg ...imaginea ISO a jocului o bagi in folderul ISO din Game si poti sa le joci!
Uite aici si un site de unde le poti lua:
http://www.ffinsider.net/psp-iso/psp-iso-downloads

| Alecs98 a răspuns (pentru solumaam):

Bai solumaam. jocurile nu trebuie neaparat sa fie iso.Asa ca numai minti sa te dai tu mare si tare.

| solumaam a răspuns (pentru Alecs98):

Se vede ca nu ai tinut in viata ta in mana un PSP modat!laughing

| SkrillexForever a răspuns (pentru solumaam):

Nu deci pe bune ca tu nu ai avut un psp
dc?
1. poate sa fie si format.cso
2.folderul ISO nu se pune in game se pune direct pe card
mai intai intreseazate si apoi lasa raspuns daca chiar nu ai psp

| Chirita_Paul_1994 a răspuns:

Deci intai iti descarci winrar-ul
dupa descarci de pe pspshara.org
dupa apesi click dreapta si dai extract file.
deschizi folderul care iti apare si cauti o foaie alba si aia o pun in fisierul iso de pe psp

| Sobi a răspuns (pentru Chirita_Paul_1994):

Stii ce o inteles omul din ce ai zis tu? Nimic...Doar tu stii ce ai zis acolo.