| anissa a întrebat:

Death note sau vampire knight?

Răspuns Câştigător
| cristina4love a răspuns:

Death Notelove struck.

8 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Death note

Răspuns utilizator avertizat
| Lary a răspuns:

Decat death note am vazut deci pe el il alegbig grin

| shalimar a răspuns:

Vampire knight nu l-am vazut.death note l-am urmarit cu entuziasm primele episoade, asta pana a murit L.pe urma si-a pierdut mult din farmec. dar am rezistat pana la ultimul episod.

| dragalasica a răspuns:

Vampire knight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe wwwvampire ro

| 拉维尼亚 a răspuns:

Death Note

| AnimeLife123 a răspuns:

Nu am vazut death note dar am vazut vampire knight:este vorba despre o fata pe nume yuki care a fost abandonata si a salvat-o un vampir pe nume kaname.a infiato directorul.a invatat la academia Cross___s-a imprietenit cu Zero care parintii lui au fost atacati de un vampir___iar zero il uraste pe kaname pentru ca si el e vampir______in scurt timp zero se trans. intr-un monstru de lvl. E___ el este inchis (la academie vine o fata care il place pe nume Maria___impreuna cu fratele lui__in timp maria moare)oricum zero este salvat de kaname______ in fine este un anim foarte foarte frumos