| jerk666 a întrebat:

Deci am si eu o problema de multa vreme deci in 2010 tata mi-a luat un calculator si ieram disperat dupa el pana am devenit obsedat si acu sunt si nu mai ieseam pe afara incepusem sa nu mai vorbesc cu nimeni si acu as vrea sa scap de toata problema asta si scuze de nici un punc virgula etc sunt cam grabit

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu stau in continuu pe TPU, ca un zombi, dar mă mai opresc câteodată. Cel mai bine este sa iti faci un program. Calculatorul sa-l folosesti după ce iesi cu prietenii. Încearcă sa nu-l mai consideri cel mai bun prieten, pentru ca iti vei pierde vederea din cauza lui. Nici eu nu mai prea vad bine, din cauza ca stau prea mult pe telefon, dar încerc sa mai reduc timpul. Încearcă si tu.

| frostxtq a răspuns:

Nu iti mai plati netul, iesi la aer si socializeaza, fa un sport, jerk