| Varsson a întrebat:

Deci, intr-o saptamana voi merge intr-o excursie cu clasa. Ideea e ca drumul va fi de 2:30 ore-3 ore. Noi suntem vreo 6-7 baieti ce vom sta in spate. Ce sa facem sa nu ne plictisim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luati-va carti de joc la voi si bautura, evident big grin Jucati un poker, o macaua pe pedepse, o chestie misto. Jucati mima, sau puteti alege varianta moderna de a sta fiecare pe smartphone-ul lui pana ajungeti la destinatie si apoi cautati frenetic o priza la care sa-l conectati la curent laughing

Distractie placuta happy

2 răspunsuri:
| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Jucati carti, va uitati pe drum, mai vorbiti de una-alta. happy

| bianca2399 a răspuns:

Lasa-ti-va in voiehee hee
faceti glume si ascultati muzica si eventual cantatihee hee) Distractie placuta:*!