| Nik a întrebat:

Despre ce film de groaza puteti zice ca va marcat viata? funda ce mai horror

6 răspunsuri:
| Loly a răspuns:

N`am sa uit ce ai facut vara trecuta :-s
Ma jur ca am dormit 2 nopti cu lumina aprinsa :-s laughing)
E bestial filmul...Doar ca nu il gasesc pe net.crying

Răspuns utilizator avertizat
| Adelina04 a răspuns:

E prea mult spus marcat viata nu crezi?laughing
M-au speriat Shutter, One missed call si poate final destination1

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Nu stiu daca e chiar un film de groaza dar filmul pe care nu o sa-l uit niciodata e "2012". Cred ca o sa ti se para ciudat ca tocmai pe asta l-am ales dar este printre singurele filme de genul asta pe care le-am vazut.

| itsanewdawn22 a răspuns:

Nu stiu daca un film horror poate marca cuiva viata:-s, insa mie mi-au placut Shutter[2004] si The descent.

| elly_3997 a răspuns:

Aaa sunt mai multe
1.venom. 2 mirror. 3liliacul din infern.etc.doar cand nu te plictisesti si vrei ceva mai palpitant. ti se par de gropaza in rest nothing