| anonim_4396 a întrebat:

Dintre cei care au fumat tigarile Djarum Black ce parere aveti despre ele?

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Mie mi se par destul de tari dar gustul le acopera cat de cat din tarie.Au un gust usor de scortisoara, mere, prune.Astea sunt aromele pe care eu le percep

| Gabry01 a răspuns:

Eu am fumat, in speranta ca va fi o tigara mai tare, avand in vedere ca am vazut pe pachet 10.1.10 parca, sunt tigari bune, cu un gust fin, si le si simti putin, dar eu sincer prefer lucky strike rosu...totusi vreau sa cred ca ies la o tigara nu o gura de aer proaspat...big grin sper ca te-am ajutat