| anonim_4396 a întrebat:

Driver simulator 09 se poate juca cu volan pc si pedale? funda ca vreau sa-mi iau volanu`!

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Poti juca absolut orice cu volanul chiar si counter strike, desi cred ca mai bine ai incerca unul de la vreun prieten pentru ca eu l-am avut in limba germana(driver simulaorr)si nu stiam sa umblu cu el dar sunt app sigur ca merge.doar sa setezi tu butoanele

2 răspunsuri:
| andr33a_5009 a răspuns:

Da se poate juca

| Marius_Ciuciumis_1992 a răspuns:

Am luat un volan seroux si nu stiu daca merge vibbratia la toate jocurile ca am descarcat nfs underground 2 si cred ca e stricat