| CreepyCrow a întrebat:

Dupa parerea voastra, care sunt cele mai penibile/amuzante intrebari de pe TPU?
faceti un top daca vretibig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kissuletule na iti raspund si la intrebare^_^ deci cauta tu draga pe elasexygagica, madalina1, justlookingaround si vezi tu cele mai penibile dar si amuzante raspunsuri din istoria scrisa TPU happy
PS nu manca cand intri la fanaticele asteawinking

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Penibile cele cu solicitarea rezolvării temelor școlare, reclamă nesolicitată și anunțuri matrimoniale toate având ceva în comun: dau fundița!
Cele amuzante se găsesc pe site.
Pa, pa.

| Rallu a răspuns:

@unuser sunt total de acord cu tine

| CreepyCrow explică:

Am venit ca sa ne certam sau sa raspundem la intrebarebig grin

| Mishooletz a răspuns:

Parerea mea e ca cele mai penibile, dar si cele mai amuzante le gasesti la sectiunea Dragoste si Sex laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai penibile ar fi cele in care userii intreaba de raspunsurile /rezultatele la temele pentru acasastraight face
Sincer m-am saturat sa fac temele altora pentru fundite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KapshunaxD, tu esti unul dintre cei mai penibili useri big grin
de ce? pentru ca te vinzi pentru fundite si+ de asta dai impresia ca esti si obligat sa o faci! ce oameni...