| Andre a întrebat:

Este adevarat ca daca te uiti la o ora fixa te iubeste cineva? Sau cum se procedeaza? Funda + vottwinking

Răspuns Câştigător
| diaηα a răspuns:

Eu cred. love struck
de la un timp prind numai ore fixe. si m`am gandit ba ma iubeste careva.
Si s`a dovedit a fi adevaratt! love struck
[fiecare ora fixa inseamna ceva :
1:00-Nu te va uita niciodata
2:00-Te adora
3:00-u esti totul pentru el
4:00-Un brunet te iubeste
5:00-Iubesti ochii verzi
6:00-Iubesti ochii negrii
7:00-Un blond te va iubi
8:00-Iubesti ochii caprui
9:00-Nu te poate uita
10:00-Va veti plimba
11:00-Vrea sa te sarute
12:00-Te va saruta
13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti
14:00-O sa faci dragoste
15:00-Ii este dor de tine
16:00-Vei primii un sarut
17:00-Te iubeste dar nu-ti spune
18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste
19:00-Te doreste un blond
20:00-Te doreste un brunet
21:00-Ii place de tine
22:00-Se gandeste la tine
23:00-Te gandesti la el
00:00-O sa fiti impreuna
Funda? >; d

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Stai toata ziua cu ochii pe ceas, atunci sigur nimeresti si o ora fixa si atunci sigur ca o sa te iubeasca careva.
Ce prostie, este doar o superstitie.

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Eu una cred ca este o minciuna.

Răspuns utilizator avertizat
| iulia_9095 a răspuns:

Este o superstitie care spune cam asa:
daca te uiti la minutul 59 la ceas si te gandesti la o pers., persoana aceea te inseala
daca te uiti la fix si te gandesti la o pers. te iubeste
la si un minut te iubeste primul baiat blond la care te gandesti
la si 2 minute te iubeste un saten
si la 3 minute te iubeste un brunet

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Eu una cred big grin

| maretul a răspuns:

Eu nu cred dar poti inceraca ca incercarea moarte n-are.
mai bine intreaba-l sau intreab-o

| Yaguar a răspuns:

Am auzit si eu asa ceva. Dar tot acestea persoane care mi-au spus ca daca te uiti la ora fixa te iubeste cineva, peste o perioada de timp mi-au spus ca chind au fost la Bisrica si sau spovedit siau dat seama ca au crezut in superstitii.(Eu nu stiu crezi in Dumnezeu sau mergi la Biserica), dar sa spun asa ca sa creizi in superstii e pacat.

| Boocky a răspuns:

big grinar putea insemna o coincidenta nimic mai mult... daca stai toata ziua si te uiti la ora, cu siguranta nimeresti si la ore fixebig grin Daca te iubeste cineva poti sa simti in suflet, nu daca te uiti la ore fixe. O zi frumoasa...:p

| AdiXd2498 a răspuns:

Da, asa se procedeazawinking si e in mare parte adevarat. Cand aveam prietena, de cele mai multe ori cand ma uitam la ceas era ora fixahappy Eu nu sunt prea superstitios, dar in chestia asta chiar credhappy Funda? puppy dog eyes

| 01justin a răspuns:

Eu zic ca este totul o pacaleala.Iti recomand sa nu crezi in asa ceva. Daca chiar te iubeste cineva iti poate spune in fata, direct, fara ascunzisuri.