| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Este adevarat despre Google Chrome ca trimit absolut tot ce un utilizator viziteaza pe acest browser la Google? Adica, nu ofera confidentialitate?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tot ce faci tu pe internet este prin broswer care tot ce faci trimite cui vrea in scop comercial sau pentru studii, un antivirus isi uramreste si activitatea toata si o trimite mai departe, la fel si pe telefon, tableta, laptop etc asta e democratia cica in comunism erai urmarit pas cu pas aici chiar esti, vb serios e o manipulare totala si se scriu eu aici daca scriu urat de niste indivizi iubiti in al dolea razboi politia va vi maine la usa mea pentru ca ei conduc lumea

| alex10Gtgta a răspuns:

Da asa este google vede tot ce facem noi pe browser. Si chiar da-ca vad toate parolele tale ei nu se conecteaza pe ele nau cum ca este o firma care aure grija de asa ceva ™ deci nu-ti fie frica ai confidentialitate totala... ® FUNDA®?

| AAALEXAAANDRUUU explică (pentru alex10Gtgta):

Sa inteleg ca celelalte browsere opera, mozilla nu fac ce face google chrome? adica nu trimit automat datele unui utilizator?

| RAY a răspuns (pentru AAALEXAAANDRUUU):

Orice broswer isi uramreste activitatea si o trimite mai departe inclusiv ce faci pe pc fara a intra pe net