| TPU.ro a întrebat:

Esti blogger? Hai in lista bloggerilor TPU!

287 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Http://holiavo-info.blogspot.com/
Am si eu un blog in care in viitor vreau sa scriu mai mult in el si sa il fac putin mai cunoscut.Pana acum n-am avut timp sau am facut altceva.Dar acum mi-a venit asa o pofta pentru bloguri.
Imi place cel mai mult sa postez stiri,informatii folositoare, lucruri pe care lumea sa le stie, sa le afle.Nu obisnuiesc sa scriu ce simt dar o sa o fac si pe asta.
Deci tin sa zic inca o data ca blogul are putine articole cu niste informatii cred eu folositoare DAR IN VIITOR o sa-l fac mai bun.
Multa sanatate.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Http://samoarapiticu.blogspot.com/ Dar...nu prea scriu pentru clopotei.

| Cσσкiє a răspuns:

Http://un-gand-pe-o-foaie.blogspot.com/.
Scriu despre... dragoste, adolescenţă şi tot ce înseamnă ele.

| Siracuzia a răspuns:

Buna!
Si eu am un blog din februarie anul acesta.
http://fredoomtodream.blogspot.com/
Este ca un fel de jurnal al meu unde impartasesc creatii de ale mele si celorlalti, dar in acelasi timp ma descarc.

| Annitu a răspuns:

Www.annitu.com
Dacă nu am putea să râdem, am înnebuni cu toţii;).

| Adorable a răspuns:

Buna!
http://glasul-barfei.blogspot.com. Blogul il impart cu o colega. Impreuna suntem o forta a internetului care scrie despre lucruri amuzante, mondene si toate barfele momentului.
:)

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Http://elu-lizucu.blogspot.com mie imi place sa scriu lucruri interesante ma gandesc sa mai adaug pe site povesti ciudate...Imi place sa adaug pe blog-ul meu lucruri unice nu copy and paste statusurile de exemplu la inceput luam de pe alte site-uri si bagam pe blogul meu acum mai nou imi scriu in wordpad strang 15-20 statusuri invenate de mine si adaug pe site cand strang mai multe depinde de inspiratie...

| mihaibrasov a răspuns:

Nu scriu happy dar daca o sa castig premiul o sa scriu. laughing

| ahlrh a răspuns:

Blogul meu şi al lui Jelli este:
http://TSLSNE.blogspot.com

Mie îmi place să scriu despre sentimente, iar ei cred că despre muzică, deoarece lucrează la un subiect despre muzică. (Dar în general despre ce-i dorește inima!)
Am fi foarte încântaţi şi recunoscători dacă am fi câstigatorii.

Succes tuturor celorlalţi!

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Http://the-rain-before-death.blogspot.com/
Imi place sa scriu despre viata, despre sentimentele mele, momente din viata mea si uneori poezii.;))

Răspuns utilizator avertizat
| LuS[z] a răspuns:

Da sunt bloggerita :))
http://luzthesilverone.blogspot.com

| Shery a răspuns:

Http://unblogcamciudat.blogspot.com
Scriu romane, povesti de dragoste...

| iuandfto a răspuns:

Am si eu un blog : http://1001ziledevacanta.blogspot.com/.
Imi place sa scriu despre ce simt, ce vad in jur, ce experimentez... Un amalgam de sentimente, trairi, opinii etc. Nu e un blog complicat. E un blog simplu, cu lucruri simple. Trebuie doar citit pentru al intelege, si va invit sa-l cititi.

Cu stima,
Iuandfto, cea care isi pune sentimentele pe tava pentru voi.

| FucktheSystem a răspuns:

Http://freakylifefreakylove.blogspot.com/
Blogul meu este despre diverse lucruri :
Literatura- am fragmente din carti dar si poezii.
Muzica- Am recomandari de muzica, formatii, videoclipuri.
Seriale-Secvente interesante din seriale
Glume, mancare,ecologie,vise, fotografie, film... la un moment dat scriam pentru Follow Friday -oameni interesanti de urmarit pe twitter.
Si abordez diverse alte teme, doar blogul se numeste live FREAKY, die FREAKY!

| Tourniquet a răspuns:

Www.crazy-mindd.blogspot.com

Imi place sa scriu despre tot ce-mi trece in cap, despre viata mea, etc. :)

| daηă a răspuns:

Www.danasisoseta.blogspot.com

Ne place sa scriem poezii :) (unele fara sens)

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Buna! http://woow-raluk-mylyfe.blogspot.com
acesta este blogul meu... unde scriu multe. Sper sa va placa!

Răspuns utilizator avertizat
| HappyCandy a răspuns:

Http://brigadelle.blogspot.com/
http://frumusete-beauty.blogspot.com/
Im place sa scriu despre lucruri hazlii si frumusete.

| BiaSiAtat a răspuns:

Http://biasbloog.blogspot.com/
Este pentru oamenii care sunt intersati de uzic, stiri, curiozitati si multe alte lucruri funny ...Asa ca noroc si celorlalti!

| auroraa a răspuns:

Www.sstardust.blogspot.com Imi place sa scriu despre moda, si tot ce e frumos

| Danyel a răspuns:

Blogul este http://www.radio-fantoma.blogspot.com/ (este site-ul unui post de radio online). Postez totul despre muzica si prieteni.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Http://vilo13.blogspot.com/
Teme: Secularism, nedreptăţi sociale, ştiri, realităţi neadmise de unii, educaţie şi (uneori, destul de rar) sport.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@TPU.ro: Rezolvat cu blogroll-ul în ceea ce mă priveşte happy

Chiar, când anunţaţi câştigătorul? big grin

| Flaviius87 a răspuns:

Http://trebuie-sa-asculti.blogspot.com/
In general imi place sa scriu despre bunul simt!