| hardy123 a întrebat:

Eu am auzit de un joc "Imperia online" si cand dau sa ma loghez pe joc imi apare in engleza.cum fac sa imi apara in romana?

Răspuns Câştigător
| Teddy_6960 a răspuns:

NU stiu ca nu joc dar este logic.Trebuie sa fie o optiune pe romana sau daca nu ia-ti o placa pentru. calculator sa-ti fie in romana tot calculatoru(cam 20 lei costa) pls da-mi funda

4 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

In partea din stanga jos ai o optiune pentru schimbarea limbii si o schimbi din engleza in romana.

| Giza_Paul_1992 a răspuns:

In stanga sus ai "english" da click si schimba in "romana"

| Ady_6830 a răspuns:

Descarci Mozilla Firefox si scrii pe google Imperia online.Si trebuie sa intri la prima si dai [traducere pagina]. este langa.

| elipsis1984 a răspuns:

In stanga jos ai o casuta dai clik si gaseti toate limbile disponibile pentru imperia bafta