| bellaavasiloaie a întrebat:

Eu am ore dupa amiaza si imi termin repede temele.Intre timp nu am ce face imi dati va rog niste idei?

Răspuns Câştigător
| lulu03 a răspuns:

Ok, deci daca o sa ma asculti, o sa zici apoi ca,, numai ai deloc timp liber''.
Uite-te la anime-uri. Nu glumesc, sunt foarte tari, si pe deasupra sunt pentru toate gusturile : romance, drama, comedie, horror, thriller, hentai, actiune, urban-fantasy etc.
Nu sunt pentru copii, cum cred unii. Ba chiar anumite episoade ar cauza psihic si adultilor( doar la unele anime). Uite cu ce cred eu ca ar fi mai bine sa incepi:
- kuroshitsuji( o sa te prinda povestea asta)
-hetalia ( un ep dureaza 5 minute)
-noragami
-another( e putin mai horror)
- sau death note
Sunt cele mai potrivite ca sa te introduca in lumea anime! Daca o sa incerci, contacteaza-ma ca sa mai vorbim! kiss

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Raspunde la intrebari de pe TPU happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeşte,uită-te la filme,apucă-te de un sport,fă karaoke,scrie,udă florile, fă-ţi ordine prin lucruri, uită-te la tutoriale pe youtube despre hairstyling, manichiură, chestii DIY, gătit etc.

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Uita-te la filme, citește, ieși in oras. Mai jos iti dau niște filme ce merita văzute.
the best of me
the longest ride
barefoot
selfie your mouvie ii romanesc da ii super
the other woman
the lucky one
safe haven- m-am uitat ieri
joulutarina-ii de craciun si ii super lacrimogen
my sassy girl
L.O.L
the last song
so undercover
endless love
fara obligatii
serialul Limitless

| SatanicBear a răspuns:

Asculta muzica, uita-te la un serial, du-te la alergat, fa actiuni de voluntariat.