| Madarauchiha3 a întrebat:

Exista jeff the killer?

12 răspunsuri:
| ElGreco21600 a răspuns:

Nope. E o legenda urbana.

| ElGreco21600 a răspuns:

Desi mi-as fi dorit sa existe laughing) si Slenderman de asemenea laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru ElGreco21600):

Exista! I-a joaca-te la ora asta Slender : The arrival cu volumul la maxim, ai sa vezi ca exista! laughing

| Madarauchiha3 explică (pentru ElGreco21600):

Slenderman se spune ca exista in america de nord si ca apare noaptea in paduri intunecoase dintr-o data in fata ta

| ElGreco21600 a răspuns:

Da, se spune. Cum se spune ca pisicile pot vorbi, tu poti intra in televizor, si ca te poti pisa in sus...

| ElGreco21600 a răspuns:

Jipa95 prea tare omule laughing))

| ElGreco21600 a răspuns:

Dude sunt LEGENDE URBANE. E ca si Dumnezeu, NU EXISTA.

| ElGreco21600 a răspuns:

Nope. Si o sa iti spun dc. In perioada medievala, biserica era conducătorul suprem. Si cine nu credea in biserica era torturat sau omorât. Nici măcar nu s-au obosit sa invete oamenii sa citească, sau sa traduca biblia in mai multe limbi, nu numai in latina. De atunci, Dumnezeu a tot fost indus in mintile oamenilor, pentru a nu se simti singuri, si mai ales pentru a fi controlati. ASTA E VOIA LUI DUMNEZEU... Asa controlezi un crestin.

| ElGreco21600 a răspuns:

Si nici in ziua de azi biserica nu plateste taxe către stat. Sunt niste jeguri.

| Nicoleta4000 a răspuns:

Normal ca exista

| Madarauchiha3 explică:

Dar se spune ca este viu