| fcsb a întrebat:

Exista parole pentru jocul,, The West"? Daca da, unde trebuie scrise?

98 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista dar cateva nu sunt buna sunt doar trucuri de 2 lei dar sunt care merg dar trebuie sa ai pile si prieteni hack si daca facti rost va rog sa ma ajutati si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma baiete asculta acii eu am experienta la joc si nu exista parole doar hackuri unul pentru the west este cheat engine 5. 4 sau 5. 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu
se mai gaseste niste trainere dar cateodata sunt virusi si nu este bine sa trisezi.
daca esti mare hacker tu creeazatzi si tu un trainer. parca cu game maker sa facea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un cont de thewest.ro plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista de toate parole buguri hakuri dar numai lasii folosesc asa ceva, astia cu parolele lor cu tot au terminat jre un joc singuri,, Tipul_verde`` are dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate exista 2 programe pentru a sparge conturi pe the westbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit coduri the west dar nu stiu unde trebuie scrise de e. g pisota itit da 2000 de dolari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Stiu daca exista parole la acest joc! Voi stiti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Catre tipul verde e primul joc pe care il joc pentru ca numa eri mi-am cumparat calc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contactati-ma am coduri sunt hacker : seby_killer_2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista eu le-am gasit...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egzagt la toate jocurile cauti parole!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista parole sau asa ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, exista dar eu nu stiu cum trebuie scrise, am pus chiar si eu o intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai exista dar trebuioe sa te infiltrezi in baza de date si chesti din astea... credbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde sa gasesc parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arme=sfreaty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont niv61, l1 nume:m3mo, id mess:vladatomei@yahoo.com,7 euro orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont niv61,l1 nume:m3mo,id mess:vladatomei@yahoo.com,7 euro orange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pisota 20000$
govna lvl 100
kita all quests finish
guzica always wonn in batle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am uitat parola si am cofirmat chestia asta si mi-a dat doar pe lumea a 7 ca pe lumea a 8 pauza nu a mai mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca exista dar ma rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista dar trebuie sa le cautii pe google si dupa sa le introduci in joc dar nici eu nu stiu unde. Cauta video pe youtube scrii la cautare the west hack

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Trebuie scrise pe spatiul de mai jos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este parole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt parole dar daca tot joci the west joaca frate corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt parole dar exista o smecherie pentru a hackui jocul:selectezi o meserie, te duci in control panel si iti schimbi ceasul asa fel incat sa fie setat cu 2-3-... ore dupa si vezi ce se intampla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cod trebuie cand te inscri