| alexutzul a întrebat:

Exista un program pentru telefon de poti vedea prin haine? cum se numeste acel program?

9 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

rolling on the floor))nu, ai infrarosulaughing

| minnieee a răspuns:

Ai vazut si tu reclama aia laughing)?

| Fernando9Torres a răspuns:

Te anunt ca nu exista program pentru telefon dar exista program! ONLINE! iar acesta este: http://www.dezbracat-ma.com/faq.php

| cineva1992 a răspuns:

Sincer tu esti sclavu iubiri?laughing

| nicolae17 a răspuns:

Da frate este costa 15 euro si nu prea foloseste eu al am si nu prea merge imi arata pana la chiloti ear altele nici nu le arata ear unele le arata cu pielea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista laughing am vazut o prostie pe net care cica prin telefon vezi prin haine da cine o incercat o luat teapa de 10 euro laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delphi si Java, personal cred ca Java e cel mai tare, te lasa sa alegi cate nivele de haine vrei sa dezvelesti. poti sa te opresti la chiloti, sau la tricou, daca e cineva chiar urat.

| xBeatrice a răspuns:

Mi se pare amuzant ca intrebi asta. dar nu. nu este spre dezamagirea ta. laughing