| Cornel_6311 a întrebat:

Exista un site in care sa iti arate ce si cate plante trebuei sa plantezi ca sa iti dea credite (acolo la realizari)?

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

Fiind vorba de barn buddy, banuiesc... cand dai la cupa iti arata fructul/leguma/flooarea si acolo ii dreptunghiul ala si linia verde iti arata cat mai este pana se umple. Ca sa iti spuna cate flori sa plantezi, nu este asa ceva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credite la ce? la telefonul mobil, la metrou etc.Scrie intrebarea completa ca nu stam sa ghicim sau sa-ti citim gandurile.

| Cornel_6311 explică:

Da dar exista un site care sa iti arate cam cate plante trebuei sa recoltezi pana faci cupa?