| Cristinica_5510 a întrebat:

Exista vreun program care sa imi permita sa vorbesc de pe PC pe telefon GRATIS?

12 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Din cate stiu eu doar Skype; dar costa cartela prepay respectiva.

| dalea a răspuns:

Iti dau un link la blogul unui utilizator de pe TPU unde am gasit si eu multe lucruri interesante http://www.mirceabondar.com/2009/12/cum-suni-gratis/. Sper sa iti foloseasca.

| lololololol a răspuns:

Doar skype, dar ala nu e gratis, dar nu e nici atat de scump. happy

| LightBlue a răspuns:

PC to PC am mai auzit, si in skype nu merge GRAtiS. nu stiu sincer, daca gasesti, sa`mi zici si mie! te rog!

| HoLloWerMaSk a răspuns:

1.Downloadeaza programul de la adresa asta: http://voipdiscount.com/en/download.html
2.Instaleaza-l in calculator
3.Creeaza-ti un cont!
4.De fapt faceti download si facetiva un cont nou!
5. APOI DA-TI ADD USER : *****(Va vor aparea 5 Usd in cont pe care ii puteti folosi cum doriti dvs.)
1# pe fix in Romania --> 7c/min
2# mobil in tara (Orange si connex) si alte tari --> 22c/min
3# GRATIS pe orice nr de fix pe tarile acceptate de ei (ce am probat eu - SPANIA, BELGIA, ITALIA si GRECIA )

| myrazvy a răspuns:

De unde atata pomana, nu vezi si tu ca e criza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.voipraider.com
Iti faci cont si vorbesti gratis pe fix.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| DeeAlx a răspuns (pentru anonim_4396):

Care? doar da?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista

| Caine1122 a răspuns:

Am avut eu un program dar imi pare rau nu mai stiu cum se numea si din pacate puteam vorbi doar pe fix

| Tudosa_Vasi_Chiva_1972 a răspuns:

Vreau sa vb pe tel mobil gratis in strainatate