| mioara a întrebat:

Filme turcesti sau telenovele

Răspuns Câştigător
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Da, Kanal D difuzeaza zilnic astfel de seriale turcesti precum (ASI si altele...) intra pe www.kanald.ro si acolo vei gasi detalii.

44 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogostea de mama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti. Mai tari decit telenovelele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se mai difuzeze inca o data filmul Havin doua vieti o dragoste ca a fost super filmul ala pacat ca nu am vazut finalul mai difuzati inca o data Ginere de import si Inainte de sfarsit filmele asta sunt super merita vazute de mai multe ori mai difuzatile o data va rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

KanalD difuzeaza filme turcesti foarte frumoase precum:Asi impotriva destinului, 1001 de nopti, iubire de srgint, la umbra teilor, etc.Intra pe site-ul www.kanald.ro,si acolo vei gasi mai multe detalii despre fiecare film. Poti intra si pe youtebe sa vezi unele filme cum ar fi 1001 de nopti, la umbra teilor, Asi impotriva destinului, si poate mai sunt postate si alte filme probabil.Eu 1001 de nopti si Asi impotriva destinului le-am vazut pe net.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imp plac filmele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovele turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ozel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ezel, de pe buze la inima, aliye fara copii mei niciodata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telenovele, nu prea aveam timp de-a viziona filme-telenovele. In ultima vreme pe KANAL D gasesc telenovele placute... te mai detaseaza de problemele zilnice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filme turcesti