| ღAnonimღ a întrebat:

FUNDA 100%
plz dati-mi si mie niste jocuri virtuale, de preferat cu cai. sau un oarecare cont pe my horse club, ca mie nu-mi merge. ma pune sa instalez java. da am instalat de 2 ori si tot nu-mi merge. plz niste idei, jocuri, conturi

multumesc anticipat

fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa

5 răspunsuri:
| ღAnonimღ explică:

Ce nesimiti... bravo draga daca nu stii, un raspuns de asta puteam sa dau si eu.

| demisca a răspuns:

Nu stiu deasteabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca o sa iti placa, dar stiu un joc in care poti sa ai cai se numeste Barbie's Horse Adventure! Poti sa te uiti pe youtube sa vezi cum este, dar ai grija pentru ca poti lua virusi! Sper ca te-am ajutat!

| corinacorina2001 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge my horse club!