| Patyi a întrebat:

Ce drame îmi recomandati?

6 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Chiar acum m-am uitat la o drama draguta.
Si anume ''idila de noiembrie'' e dragut filmul.

| Genessis a răspuns:

A walk to remember,Titanic, If only, P.S I love you, The notebook, Sweet november.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme-drama/ Sunt si noi unele. Vizionare placuta. :x

| allynNa20 a răspuns:

-A walk to remember(O iubire de neuitat)- Un film de neuitat
-The curious case of Benjamin Button(Strania poveste a lui Benjamin Button)~e cu Brad Pitt:->-dramatic la sfarsit
-Titanic(e vechi, cred ca l-ai vazut, da' e cel mai bun)
*La toate pe care le-am enumerat am plans...aaa...si telenovelele:-))

| Cosmincozo a răspuns:

Uita-te la Hachiko, iti garantez ca nu te poti abtine din plans.