| EmyJail999 a întrebat:

[FUNDA!]Cine imi poate spune ce joc sa joc pe rabla mea de pc? Windows XP SP2(Service Pack 2) Intel(R) Celeron(R) CPU 2.26GHz 2.27GHz 256MB of RAM placa video 64...

Răspuns Câştigător
| EuPentruToti a răspuns:

Iti merge Conuter-Strike 1.6, Metin2, NFS mai vechi (Porsche 2000 ca de ex), FIFA (pana in 2007), TMNT (2 de la Ubisoft)
P.S.:Unele dintre ele o sa ti se miste mai greu.

5 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

WoW este online prin definitie - este MMORPG.

| L3moNN a răspuns:

Daca ii bagi inca 1Gb ram nu mai e rablalaughing poti juca cs thinking
CounterStrike
Mariolaughing
Minecraftlaughing
Iti merg destule jocuri doar ca o sa ai lag
Metin2...

| Vooortex a răspuns:

Daca aveai mai multi rami era mai bine si o placa video macar de 128 mb. Nu prea poti juca cine stie ce jocuri pentru ca din aia 256 rami iti raman mai putin ca mai consuma si sistemu de operare...

| EmyJail999 explică:

De ex la cs1.6 n-am lag dar se misk greu.o sa incerc niste jocuri propuse de voi.dar sunteti siguri ca merge Wold of Warcraft(dar sa nu se miste greu si ma refer World of warcraft nu warcraft3 the frozen throne.

| lordutu a răspuns:

WoW online la calitate low, e un joc care nu are pretentii insa este foarte captivant, e online.