| florin_4376 a întrebat:

Funda.Cine stie un metin2 in care sunt arme si armuri in care le gasesti la negustor +9 si sa cresti repede. Fundozaur

Răspuns Câştigător
| DaNtE a răspuns:

LightMt2 este cel mai bun te da lv 103 si max lv este 127...Arme+9 epice si legendare la negustor cu 0yang si iti da la inceput 100kk; pietre+5; itm de bonusat arme, armuri etc...

6 răspunsuri:
| BipBip a răspuns:

Aspiremt2

| ɹαℓυ a răspuns:

Park e un MT p care il stiu eu asa...se num BlackNight... Funda?big grin

| vally1234 a răspuns:

Poy privatele.cred ca gx sau tim dar am azit ca e mijo si empire funditabig grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In metin2 server privat acolo gaesesti tot+9 si costa 1yang si in 10min faci lv 98 si se poate juca pana la lv 2009909 da ajungi in 7ani

| Th3ChUcky a răspuns:

Baaa! intra pe google si scrie hm2.zapto.org asta e soooooperstraight face