| Ann3 a întrebat:

FUNDA! Nu inteleg deloc cum se joaca IMVU! Imi puteti explica? Cel mai detaliat primeste...stiti voi!

Răspuns Câştigător
| JelLy_3370 a răspuns:

E simplu cu avatarul p care tu il ai poti sa faci cumparaturi la(shop), la chat rooms poti merge in cluburi pe plaja la disco (unde vrei)la games sunt jocuri, la pets iti faci animalut si nu stiu ce sa`ty spun e un joc dragut si poaty face ori ce(si nu exagerezlaughing)succes:*

4 răspunsuri:
| Ann3 explică:

Oofff! Cine are un rasp mai explicit!?!?!?!

| Anca_4296 a răspuns:

Pai este o lume virtuala, bineinteles laughing. Poti vorbii cu oameni din toate tarile, iti poti cumpara haine, obiecte pentru casa, poti sa iti faci un prieten etc laughing.

| TeddyKawaii a răspuns:

Heiii Ana...Joc imvu de 2 ani si am 4 accounturi pe el. Daca vrei sa-ti dau unul(nu e de incepator accountul)Add me pe adresa asta:hope_love00@yahoo.com.Si te pot invata si cum sa te joci.; x