| Imstrong a întrebat:

Happy Halloween kiss Ce faceti in seara asta? Eu sculptez dovleci si ma uit la filme de groooooooooazaa rolling on the floor
Nu stiti,va incepe vreo unul sau mai multe filme horror/de halloween la Tv? Dau funda, sa va distrati in cea mai infricosatoare noapte din an happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu din fericire nu am fost absorbit de prostiile importante pe motive economice de la minunatii americani

| TOOL a răspuns:

Moama, ce raspuns, Dr House serial de groaza, maybe, daca ai 12 ani! straight face
sincer filme horror nu prea sunt in seara asta, programele noastre nu respecta aceasta sarbatoare numita "Halloween" dar daca imi permiti, iti voi recomanda niste filme horror, care chiar pot sa-ti faca noaptea mai "frumoasa", eu unu in seara asta am de gand sa ma uit la X factor si sa mananc pufuleti laughing! Deci iti recomand sa te uiti la Halloween ( toata seria ), sau la filme gen : Negura sau Big Gad Wolf, in general filme pe kanal d le da Duminica de la 22:30!

| ionutunited a răspuns:

Dr.House 4 episoade euforia de la 20.00 e de groaza